Tasarımcıların Hazırladığı 2017 Gelinlik Modelleri

0
1015

Her genç kızın hayali olan gelinlik…

Bu yıl tasarımcıları gelinlik konusunda oldukça sabırsızlanmış olacak ki şimdiden 2017 Gelinlik Koleksiyonlarını  bizlere sundular. Haydi gel şimdi birlikte 2017 gelinlik modellerine bakalım..

 

Marchesa 2017 Gelinlikleri:

Bu yıl tam anlamıyla bir değişikliğe giderek gelinlikleri aplike kumaştan yapıp kollarında ve etek uçlarında farklı ve hoş bir görünüm tasarladı.Kısa kol veya uzun kol yerine bileğe kadar bol kol kesimlerinin olduğu göze çarpmakta.

Pronovias 2017 Gelinlikleri:

Dantel gelinliğin temsilcisi olan Pronovias 2017 koleksiyonunda da ağırlıklı olarak dantel kullanımına önem vermiş.İpek,krep gibi kumaşların kullanımıyla daha kapalı yaka modellerini kullandığı görülmekte.

Carolina Herrera 2017 Gelinlikleri:

Carolina Herrera 2017 Koleksiyonunda gelinlikler üzerinde hareketli çiçek ayrıntılarını fazlasıyla kullandığı görülmekte. Etek kesimlerinde prenses model olarak tasarlamış ve sırt dekoltelerini oldukça iddialı tutuğu görülmekte.

Vera Wang 2017 Gelinlikleri:

Seksiliği ve gotikliği ile bilinen Vera Wang bu seneki koleksiyonunda olduğu gibi 2017 yılı koleksiyonunda da marjinalliğini ortaya koymuş. gerçekten gelinlik mi, gelinliğin içine giyilen korse mi diye ayıramadığımız modeller var.

 

 

CEVAP VER