Neden İtalyan Erkekleri

0
2491

Dünya üzerinde kadınlarının çoğu nedense İtalyan erkeklerine karşı bir ilgi ve sempatisi vardır. Birçok kadına sorduğunuzda İtalyan erkeklerine ilgisi olduğunu söyleyecektir. Peki bu İtalyan erkek efsanesinin nedeni nedir ya da Türk kadınlarının çoğu neden İtalyan erkeklerinden etkilenir? İşte hep birlikte cevaplayalım..

Öncelikle İtalyan erkeklerinin daha yakışıklı oldukları su geçirmez bir gerçektir. Özellikle de bakımlı halleri her zaman dikkat çeker. Diğer bir özellikleri ise İtalyan erkeklerinden çok iyi bir baba olur. Çocukları ile her zaman ilgilenirler. Türk erkeklerinin ise çocuklarına ayıracak bir zaman dilimi yaratmakta her zaman sıkıntılıdır ya yorgun olurlar yada bu çocuğa bakmak senin görevin değil mi mantıyla hareket ederler . Bu nedenle çocuklar annelerinin kucaklarında büyürler. Anne bakan kısım baba ise sıkıldıkça oynamak için seven kısım olur.

İtalyan erkeklerin turist kızlara karşı davranışları bile Türk erkeklerine hiç benzememektedir. Yanında bir turist kız olan Türk erkeğini sanki küçük dağları o yaratmış edasıyla dolanırlar  gözlemlediğiniz de ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.Yanında turist bir kız olan İtalyan erkeğini ise oldukça nazik ve kibardır.
İtalyan erkekleri akdeniz insanıdır romantik tavırlarından asla vazgeçmezler.Sevgililerini normal günlerde bile hediyelerle şaşırtmayı seven, özenle yaratılmış bu insanlar modaya olan tutkularıyla da Dünya’ya nam salmışlardır. Şık giyimleriyle girdikleri ortamlarda dikkatleri üzerine çeken İtalyanlar, güzel görünümlerini de sevimli bir gülümseme ile sağlamlaştırmayı asla unutmazlar.

Eeee, bunca özelliklerden sonra İtalyan Erkeklerini tavlamakta size düşüyor…

CEVAP VER