Erkeklerin Aldattığını Nasıl Anlarız?

0
2532

Bilinmek üzeredir ki erkeklere güven olmaz. Özellikle de Türk toplum yapısında sürekli zihniyetlerinde ”ben erkeğim elimin kiri ” mantığıyla erkekler dürtülerine hakim olmaktan asla vazgeçmezler ve vazgeçmekte istemezler.Bu durum biz kadınlara daha çok sorumluluk ve sevdiği adamı elde tutmak için hilelere iter. Hile ve sorumluluktan kastım bakımlı olmak, sürekli erkeğinin gönlünü hoş tutmak, onun kendine adanmasını sağlamak vb…tabii bunlar erkekleri hoşnut etse de dışarıya bakmalarına asla engel olmaz. Çünkü erkekler egoisttir. Hem sizin onun olmanızı ister hemde başkalarının kendisiyle ilgilenmesini ister. Hiç bir erkeğin ”gözüm senden başkasını asla görmez.” yalanına inanmamak ve her an ondan kuşku duyduğunuzu  bilmesini sağlamak gerekir. Çünkü bu durum sizi aldatma oranı azaltarak sizi kaybetme korkusunun hep aklının bir köşesinde olmasını sağlar.

Peki Bir Erkeğin Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız? 

  1. Sizinle konuşurken gözlerinize bakmak yerine sürekli gözlerini kaçırmak yada telefonuyla oynuyor gibi yapmak,
  2. Yolda yürürken elinizi bile tutarken etrafınızdaki insanlara özellikle kızlara bakmak.(Bunu yapan erkekler genellikle aldatma potansiyeli yüksek olan ama tek gecelik ilişkilere önem verenlerdendir.)
  3. Sürekli telefonunu sizden saklıyor olması, telefona koyulan şifreler, gizli saklı telefon görüşmeleri(unutmayın erkekler aldatma konusunda profesyoneldir.Kadınları erkek ismiyle bile kaydedebilirler sorgulamadan ve konuşmalarında sesleri duymadan açıklamalarına inanmayın.)
  4. Arabalarından veya üzerlerin den çıkacak saç telleri( Verecekleri cevap:” tabi ki de senin saçındır hayatım başka kimin olacaktır”. Yapacağınız şey saçınızdan bir tel koparıp bulduğunuz saç telliyle yanında gözlerinin içine baka baka eşleştirmek olmalıdır.)
  5. Kredi Kartı ekstrelerini açmadan yırtmaları yada maillerini sizden saklaması,
  6. Eğer sigara kullanıyorsa araba torpidosundan çıkacak farklı marka sigara paketi( Verecekleri cevap kimin olcak hayatım Ahmet,Mehmet,Hasan,Hüseyin’in olacaktır.)
  7. Sizinle birlikte dışarı çıkmaya çekinmek, sizi bahanelerle avutup evde oturtmak,
  8. Özel hayatınızla ilgili başkalarına bir şeyler anlatmak ve sürekli sizi kötülemek, yaptığınız hiç bir işi beğenmemek.

Unutmayın ne olursa olsun hatta kim olursa olsun erkeklere güven olmaz…

CEVAP VER